Co posiada w standardzie wózek reanimacyjny? Jaki rodzaj wózka wybrać?

Planujesz w najbliższym niedługim okresie czasu zakup wózka do reanimacji? Nie wiesz jeszcze jaki typ wózka reanimacyjnego wybrać? Myślisz jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy zakupie wózka reanimacyjnego? Możemy ci zaoferować naszą pomoc. Nasza firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie cenowej sprzętu medycznego czy aparatury medycznej wiele rodzajów wózków do reanimacji. Jeżeli chciałbyś poznać ofertę cenową wózków do reanimacji z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Sprzedawcy przygotują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem standardowym. Jeżeli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek reanimacyjny? Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego.

Znaczna większość wózków do reanimacji oferowanych do placówek medycznych składa się z 2podstawowych elementów. Pierwszy z wymienionych to szafka wózka. W tej sferze klient określa ilość szuflad jaką chce użytkować. Znaczna większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności starcza do przechowywania elementów potrzebnych podczas reanimacji. Podstawowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – często z możliwością regulowania wysokości, obrotowąpółkę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają również kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Ponadto wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka do reanimacji powinno zawierać również blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wyposażenia wózka osób niepowołanych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz czyteż inne rozwiązania na przykładzamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada dużą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie znajduje się sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dostawca może zając się kompleksowym wyposażeniem sal szpitalnych ale i całych obiektów medycznych. Decyzja zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To klient decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe odrębnego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Kolejny etap to opracowanie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej lub przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90