Jak znaleźć znakomity kemping?

Mówiąc o urlopach, z trudem wyimaginować sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Oszałamiające wybrzeże, a razem z nim Park Umag, innymi słowy wioska, jaka dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Mówiąc o kempingu Park Umag, należałoby nadmienić, iż na tle innych ten wyróżnia się długą plażą oraz fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści mogą korzystać z kompleksu basenów, jaki został oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby przede wszystkim lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – lubią statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane przede wszystkim z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie znaczącą renomą cieszą się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki bez wątpienia wzbudza wiele emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bo wiele wrażeń. Właśnie w tym miejscu znajduje się wiele kortów tenisowych, jakie są równie atrakcyjne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, przyciągająca pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bo naturalnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to raduje się obecnością bardzo czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli chcesz wynająć przyczepę, przekonaj się centrum kempingowe. To naturalnie ona od dawien dawna przyciąga wędrowców nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom wiele przeróżnych basenów. Są one ofiarowane również dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi czy też słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Wolno korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem można się pobawić w dyskotece. Z racji rozmaitych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród wędrowców z wielu krajów, w różnym wieku. Olśniewający pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a też znakomity sposób na szaleństwa z paczką znajomych.