Oferta dla osób interesujących się poszerzaniem swoich umiejętności lingwistycznych

Oferta dla klientów interesujących się poszerzaniem swoich kompetencji językowych w Lingua Nova wygląda wyjątkowo atrakcyjnie. Można wybierać wśród takich propozycji jak: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, bądź wynajem sal szkoleniowych. Dla zainteresowanych jest także dostępna oferta specjalna.

Decydując się na angielski dla firm Warszawa kursanci za każdym razem mają gwarancję, że poza podstawami będzie zrealizowane to, co jest dostosowane do specyfiki ich firmy. Często klienci decydują się na kursy językowe Warszawa, które każdorazowo poprzedzi analiza wymagań językowych danej grupy. Na takiej podstawie wyznaczony jest harmonogram szkolenia. W efekcie słuchacze są zadowoleni. Innym, równie ochoczo dobieranym szkoleniem jest polski dla firm dla osób z innych krajów.

Szczegółowy plan kursu z takiej kategorii podany jest na witrynie www. W opcji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmą zajęcia z angielskiego branżowego. Grupy zawodowe, które mogą skorzystać z oferty to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to również szkolenia dla osób z branż takich jak: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna oraz logistyka.