W jaki sposób skutecznie promować swoją firmę przy pomocy tradycyjnych mediów

Sporo specjalistów od marketingu wieńczyło już dawno kres typowych form reklamowych, lecz jak się okazuje, mocno się oni mylili. Klasyczna reklama Gdańsk cały czas doskonale się miewa, i nie powinny jej zagrozić ani telewizja i radio, ani także internet. Oczywiście w ostatnich latach bardzo mocno do przodu poszły technologiczne możliwości. Przykładowo coraz częściej stosowany druk UV gwarantuje naprawdę wysoką jakość i wyraziste kolory, a przy tym jest stosunkowo tani i ogólnie dostępny.

Tę technologię oferuje w zasadzie każda nowoczesna druk UV, tak więc jeśli ktoś będzie chciał wydrukować ulotki reklamowe, gazetki czy kalendarze, to bez żadnego problemu wyszuka sporo miejsc, gdzie to zrobi. Niejednokrotnie drukarnie takie współpracują od razu z projektantami, przez co w komplecie będzie pełna usługa. Dużo technologicznych nowości pojawiło się w ostatnim czasie także w zakresie szyldów czy kasetonów. Nowoczesne materiały czy też laserowa obróbka przy wycinaniu powodują, że szyldy Gdańsk prezentują się bardzo stylowo i elegancko, mocno zachęcając klientów do odwiedzenia danego miejsca.

Często wykorzystuje się w nich litery 3D, przez co znacznie ciekawiej wyglądają i bardziej przyciągają wzrok. Producenci od jakiegoś czasu stosują w nich oświetlenie LED, zapewniające dużą widoczność wieczorami i w nocy. Zresztą identycznie jak kasetony reklamowe, także wyposażane w oświetlenie wewnętrzne. Zarówno kasetony jak i szyldy widoczne są dzięki temu przez okrągłą dobę, i nie są się przejść koło nich bez zauważenia.