Wakacyjny odpoczynek nad Bałtykiem – wypożycz kamper

Wiecznie oszałamiały mnie góry. Były dla mnie nieodkrytą kartą, jaka coraz bardziej staje się tajemnicza. Najwspanialsze wczasy, jakie przeżyłam były w tamtym roku. Pojechałam do Zakopanego. To optymalne miejsce na Ziemi! Nie potrafię jeździć na nartach oraz w ogóle nie uwielbiam zimy, lecz za to wolę lato, ponieważ wtedy można dużo zwiedzać i niezmiernie wiele się nauczyć – wypróbuj przyczepa campingowa.

Stale poznając nowatorskie miejsce przygotowuję się do aktywnego zwiedzania. Tak samo było tym razem. Tuż po tym jak zadomowiłam się w hotelu wybrałam się na Gubałówkę. Kolejka torowa liniowa była nieco zatłoczona, niemniej jednak jazda była przyjazna. Na szczycie zobaczyłam śliczny pejzaż Zakopanego. Wtedy zakochałam się w tym miejscu. Spędziłam tam parę godzin rozmyślając i napawając się krajobrazem.

Było to niezwykle relaksujące. Przed zjazdem na dół postanowiłam coś zjeść, przez co skierowałam swoje działania do bufetu na Gubałówce. Prawdziwie góralskie jedzenie było wspaniałe. Kiedy tak właściwie zjechałam na dół, stwierdziłam, że wolno czasem być szaloną na całego. Przed Gubałówką na placu stał duży żuraw i zobaczyłam, iż ludzie skaczą na linie. Pomyślałam, z jakiej przyczyny mam nie posmakować.